Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

  Grupa pomarańczowa

  Grupa pomarańczowa

  Grupa pomarańczowa

  Grupa Pomarańczowa to właśnie my!
  Do naszej przedszkolnej drużyny należą  dzieci 4 i 5 letnie- dziewczynki: Lena, Inga, Aleksandra, Patrycja, Ewa, Eliza, Isabella, Gabrysia, Wiktoria i dwie Emilki oraz chłopcy: Mikołaj, Błażej, Ignacy, Karol, Filip, Leon, Tomasz oraz dwóch Janków.

  Nasz dzień w przedszkolu obejmuje naukę zgodnej zabawy, samodzielnego jedzenia i korzystania z toalety oraz dzielenia się zabawkami. Między śniadaniem a obiadem odbywają się zajęcia edukacyjne, ruchowe, rytmiczne, język angielski oraz  – zabawa w przedszkolnym ogródku lub spacery po najbliższej okolicy. Większość dzieci potrzebuje jeszcze poobiedniej drzemki, więc od godziny 12.00 staramy im się nie przeszkadzać i dać możliwość zregenerowania sił po pełnym wrażeń przedpołudniu.

  Nad tym, aby wszystko przebiegało w naszej Grupie w miłej atmosferze czuwają panie: pani Halinka, pani Ania oraz  pani Aga . O nasze brzuszki i czystą salę dba pani Renia, a z dodatkową pomocą w każdej sytuacji spieszy nam pani Krysia.

  Data dodania: 2022-09-22 14:39:38
  Data edycji: 2023-10-22 20:47:15
  Ilość wyświetleń: 217

  "Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami, to może ono zrobić więcej niż od niego oczekujemy, a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno."

  Helen Parkhurst
  Godło
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej
  Logo Facebook
  Facebook
  Biuletynu Informacji Publicznej