Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

  Dzień Dziecka 2023r.

  Dzień Dziecka 2023r.

  Dzień Dziecka 2023r.

  W dniu 01.06.2023r. dzieci z grup młodszych wspólnie świętowały Dzień Dziecka w ogrodzie przedszkolnym. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną, trampolina, malowanie farbami na streczu, bańki mydlane, zawody sportowe, a także słodki poczęstunek i upominki.
  Dzieci z grup starszych świętowały Dzień Dziecka wyjazdem do Gospodarstwa Agroturystycznego ,,Madejówka” w Obojnej. Wyjazd miał na celu przybliżenie dzieciom warunków życia na wsi. Jedną z atrakcji było zwiedzanie i karmienie zwierząt w mini zoo, można tam było zobaczyć lamy, konie, kozy, pawie, osły i króliki. Kolejną atrakcją, którą przygotowali gospodarze była ogromna dmuchana zjeżdżalnia, trampolina oraz domek na drzewie. Następnie przedszkolaki udały się na przejażdżkę wozem konnym po okolicy. Doskonale zaaranżowana przestrzeń sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi – dzieci chętnie uczestniczyły w licznych zabawach ruchowych i tańcach.

  Data dodania: 2023-06-19 20:45:22
  Data edycji: 2023-06-19 20:47:27
  Ilość wyświetleń: 111

  "Jeśli szanujemy dziecko i podążamy za jego możliwościami, to może ono zrobić więcej niż od niego oczekujemy, a wszystko co dziecko potrafi – nauczycielowi zrobić nie wolno."

  Helen Parkhurst
  Godło
  Bądź z nami
  Aktualności i informacje
  Biuletynu Informacji Publicznej
  Logo Facebook
  Facebook
  Biuletynu Informacji Publicznej