Drogi Rodzicu

Jeżeli chcesz pomóc Naszemu Przedszkolu wpłać 1% z ogólnej kwoty podatku Cała Państwa darowizna wróci do naszego przedszkola - dokładne informacje uzyskają Państwo na grupach.

Więcej

Październik 2018
P W Ś C P S N
« Maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kadra

Kadra przedszkola to: 20 nauczycieli oraz 14 pracowników administracyjno – obsługowych.

Dyrektor przedszkola: mgr Urszula Cacaj

Personel pedagogiczny:

Grupa I   ZIELONA

lic. Monika Jodłowska

mgr Katarzyna Krajewska-Hyz

mgr Mirosława Milczarek

Starsza woźna Teresa Wilk

Pomoc nauczyciela: Joanna Wilk

Grupa II   NIEBIESKA

mgr Beata Cyba-Kolasińska

mgr Beata Grobel

mgr Teresa Garbacz

Starsza woźna Anna Górka

Pomoc nauczyciela: Krystyna Cichocka

Grupa III   CZERWONA

mgr Halina Nawrocka

mgr Elżbieta Paterek

mgr Karolina Szyk

Starsza woźna Bożena Partyka

Grupa IV    ŻÓŁTA

mgr Aneta Król

mgr Marta Młynarczyk

mgr Anna Schweig

Starsza woźna Monika Sakowska

Grupa V    POMARAŃCZOWA

mgr Urszula Cacaj

mgr Agnieszka Kanach

mgr Anna Rząsa

mgr Aleksandra Thiel

Starsza woźna  Renata Wojewoda

Personel terapeutyczny:

Psycholog: mgr Katarzyna Czajka

Logopeda: mgr Beata Piecha

Nauczyciel języka angielskiego: mgr Aneta Król

Nauczyciel rytmiki: mgr Barbara Zawół

Nauczyciel religii: mgr Ewa Kitlińska

kadra-nowa

Nauczyciele pracujący w naszym przedszkolu posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie wychowania przedszkolnego i pedagogiki specjalnej. Ustawicznie doskonalą swój warsztat pracy, uczestnicząc w kursach i warsztatach, podnosząc i uzupełniając kwalifikacje na studiach wyższych i podyplomowych. Pracownicy placówki – to pedagodzy pełni ciepła, oddani swojej pracy. W przedszkolu realizowane są innowacje pedagogiczne zarówno ogólnopolskie jak i stworzone przez naszych pedagogów.

Fachowa kadra zapewnia bezpieczeństwo, opiekę oraz edukację na najwyższym poziomie. Dzieci osiągają sukcesy na miarę swoich możliwości rozwojowych, zgodnych z ich potrzebami indywidualnymi Posiadamy swój plan rozwoju.

Gwarantujemy świetną zabawę w trakcie codziennych zajęć, podczas których rozbudzamy i rozwijamy zainteresowania dzieci plastyką , muzyką, literaturą, teatrem, tańcem. Dużą wagę przywiązujemy do współpracy z: poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną, Miejskim Domem Kultury, Szkołą Podstawową Nr 7 z oddziałami integracyjnymi.

Przedszkole stara się być otwarte na środowisko, w którym funkcjonuje. Bierzemy udział w przeglądach i konkursach urządzanych przez inne placówki oświatowe.

Staramy się zaspokajać wszystkie potrzeby dzieci, także i te związane z rozrywką. Organizujemy przedstawienia, koncerty, bale przebierańców, spartakiady sportowe, zabawy andrzejkowe.

Dopracowaliśmy się własnego stylu i charakteru uroczystości przedszkolnych z udziałem rodziców takich jak: Wieczory Wigilijne, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, Pikniki Rodzinne – obchody Dnia Mamy i Taty, Pożegnanie Przedszkola w plenerze.

Jesteśmy znaną, sprawdzoną i rzetelną placówką.

Nasze przedszkole to miejsce które ma dusze. Jeśli raz się go odwiedzi to pozostaje w pamięci i bardzo chętnie znów się do niego wraca. To taki „drugi dom”.